Wizja i rozbudowa firmy

“CEL: INTERPLASTIK – LIDER W BRANŻY TWORZYW SZTUCZNYCH
REALIZACJA: ROZWÓJ PRACOWNIKÓW I NOWYCH TECHNOLOGII, AUTOMATYZACJI I ROBOTYZACJI ”

Nasze wartości

Ukierunkowanie na klienta

Jakość

Bezpieczeństwo

Terminowość

Zamiłowanie do zmiany

Innowacje

Najlepsze praktyki

Dedykowane rozwiązania

Otwartość

Szczerość

Współodpowiedzialność

Rzetelność

Nowoczesny park maszynowy to nasza duma. Pełna modernizacja pozwoliła zapewnić powtarzalność i terminowość produkcji na specjalistycznych maszynach, robotach i formach wtryskowych szwajcarskich producentów. W najbliższym czasie czekają nas prace związane z podniesieniem poziomu energooszczędności parku maszynowego. Przewidziane są także inwestycje dotyczące dalszej jego robotyzacji i automatyzacji.

Już wprowadziliśmy metodę IML polegającą na zdobieniu specjalną etykietą w trakcie produkcji pojemnika. Rynek jednak ciągle się zmienia, dlatego trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, które pozwolą nam podnieść jakość opakowań i uatrakcyjnić ich design.

Zdajemy sobie sprawę, że firmę tworzą ludzie. Dlatego inwestując w najnowocześniejsze technologie i park maszynowy, nie zapominamy o pracownikach. Mamy świadomość, że rozwijanie kompetencji personelu jest kluczowe dla wdrożenia innowacji technologicznych, a tym samym dla usprawnienia działania linii produkcyjnej.

Ogromną wagę przykładamy nie tylko do jakości naszych opakowań, ale także do wysokiego poziomu obsługi. Szczycimy się zaufaniem coraz szerszej rzeszy Klientów i robimy co w naszej mocy, by nasza współpraca była owocna i układała się bez zastrzeżeń. To, za co cenią nas Klienci, to nasza terminowość, fachowość, otwartość i elastyczność. W Interplastiku dostosowujemy swoje usługi do Twoich potrzeb.