Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Zapytanie nie zawiera odpowiedniej liczby zaślepek (2) dla ilości przekazanych argumentów (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /wp-includes/functions.php on line 4139
Technologia | Interplastik
 

Technologia

Obecnie posiadamy jedną z najnowocześniejszych w Europie linii produkcyjnych. Chętnie inwestujemy w nowoczesne, energooszczędne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, dzięki czemu zmierzamy do podniesienia produkcyjności przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu jakości. Dzięki dotacjom unijnym w ostatnich latach staliśmy się wyjątkowo konkurencyjni. Otrzymane dofinansowanie pozwoliło nam między innymi unowocześnić proces wytwarzania, system chłodzenia i dozowania tworzywa, a także zwiększyć produkcję opakowań w technologii IML.

Dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy doświadczeniu, ale też otwarciu na nowe technologie. Trzymamy rękę na pulsie! Ciągłe dążenie do doskonałości to nasza dewiza.