Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Zapytanie nie zawiera odpowiedniej liczby zaślepek (2) dla ilości przekazanych argumentów (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /wp-includes/functions.php on line 4139
Usługi wtrysku | Interplastik
 

Usługa wtrysku

Interplastik to firma z olbrzymim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, która obecnie może pochwalić się bardzo nowatorskim parkiem maszynowym.

Nasza oferta obejmuje również usługi wtrysku wykonywane na nowoczesnych wtryskarkach i innych urządzeniach renomowanych marek. Naszą specjalizacją jest produkcja elementów Z PP, PE, PS i ABS. Nasze maszyny zostały udoskonalone o system chłodzenia z możliwością termostatowania form oraz o stanowiskowe suszarki do granulatów z bezpośrednim zaciągiem.

Zakres naszych usług obejmuje wtryskiwanie detali z tworzyw sztucznych dla klientów wielu branż. Oprócz tego nasi eksperci chętnie zajmują się również montażem, wykonywaniem testów i prób, a także szeroko rozumianym doradztwem i sporządzaniem pomiarów.