Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Zapytanie nie zawiera odpowiedniej liczby zaślepek (2) dla ilości przekazanych argumentów (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /wp-includes/functions.php on line 4139
Park maszynowy | Interplastik
 

Park maszynowy

Doświadczenie jest cenne, ale bez otwarcia się na innowacje firma nie może liczyć na pełny sukces. W Interplastiku stawiamy na dynamiczny rozwój i zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest podążanie za nowymi rozwiązaniami. Dlatego też dążąc do wytwarzania produktów najwyższej jakości, inwestujemy w coraz nowocześniejsze technologie automatyzacji i robotyzacji oraz systematycznie wdrażamy innowacyjne metody i know-how.

Dzięki naszym śmiałym inwestycjom obecnie szczycimy się jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie. Do pracy nad tym projektem zaprosiliśmy ekspertów z Netstal, Ilsmemann oraz specjalistycznej szwajcarskiej narzędziowni.

Nasz park maszynowy stale jest unowocześniany i rozbudowywany, posiadamy wtryskarki o sile zamykania od 50 do 300 ton. Przeprowadzane inwestycje technologiczne pozytywnie wpływają na jakość produkowanych opakowań oraz różnorodność oferty. Z roku na rok jesteśmy w stanie zrealizować coraz bardziej wymagające projekty. Jesteśmy w stanie przygotować produkcję specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nas!