Pojemniki spożywcze

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pojemników plastikowych na żywność wykonanych z najdoskonalszej jakości, trwałych tworzyw sztucznych, które maksymalnie zabezpieczą towar.
Asortyment Interplastik obejmuje pojemniki spożywcze różnych rozmiarów, kształtów oraz dostępne w wielu kolorach. Wszystkie wykonywane są z dobrego gatunku plastiku, który wraz ze szczelną przykrywką umożliwia zachowanie walorów smakowych oraz aromatu przechowywanych artykułów żywnościowych, a także zapobiega oddziaływaniu na nie czynników zewnętrznych. Żywność umieszczona w plastikowych opakowaniach spożywczych może zachować świeżość i dobry smak na długi czas.
Opakowania spożywcze widoczne w ofercie firmy mają zastosowanie w wielu okolicznościach. Można w nich bezpiecznie przechowywać produkty, półprodukty, a nawet gotowe dania, które dzięki szczelnemu zamknięciu nie stracą na swojej jakości. Znajdujące się w naszym asortymencie opakowania spożywcze jednorazowe oraz wielokrotnego użytku mogą być używane w wysokich i niskich temperaturach (nadadzą się do mrożenia) oraz zmywane w zmywarkach. Produkty zostały stworzone z myślą o ich użytkownikach, dlatego są uniwersalne oraz niezwykle wygodne w korzystaniu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z listą proponowanych produktów.