Opakowania z tworzyw sztucznych

Niezawodna jakość dla każdej branży

Potrzebujesz opakowań dla swoich produktów? Chciałbyś, żeby były trwałe, łatwe w użytkowaniu i estetyczne? Jeśli tak, trafiłeś idealnie. Niezależnie od branży, w której działa Twoja firma oraz od charakteru Twoich produktów, będziemy w stanie pomóc Ci stworzyć idealne dla nich opakowania polipropylenowe. W naszych opakowaniach bezpiecznie przechowasz oraz przewieziesz dowolne artykuły chemii budowlanej, gospodarczej lub ogrodniczej, ciężkiej, takie jak masy asfaltowe czy bitumiczne, a także delikatne artykuły żywnościowe – mięsa, nabiał, słodycze, marmolady, orzechy.

W zależności od charakteru produktów, a także swoich indywidualnych potrzeb, będziesz mógł dobrać opakowania zgodne z oczekiwaniami lub stworzyć własne. Pojemniki plastikowe znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w wielu kształtach i kolorach, etykiety natomiast wtłaczane są w trakcie wytwarzania opakowania.

IML – nowocześnie i ekologicznie

Oferowane przez nas kompleksowe usługi obejmują pomoc w projektowaniu oraz produkcję opakowań plastikowych jednorazowych wykonanych z polipropylenu. Korzystamy z najnowszej technologii na rynku opakowań z tworzyw sztucznych, IML, polegającej na natychmiastowym wtłaczaniu etykiety w opakowanie. Metoda ta pozwala na uniknięcie odlepiania się etykiety, ścierania się lub blaknięcia farby. Zastąpienie etykiet papierowych etykietami wykonanymi z tego samego materiału, co opakowanie plastikowe, pozwala zachować trwałość nadruku oraz jego wysoką jakość. Klienci mogą wybrać spośród kilku możliwych do uzyskania efektów.

Wykorzystywanie metody IML to rozwiązanie ekologiczne. Plastikowe opakowanie z etykietą może zostać w całości poddane recyklingowi, bez konieczności ściągania nalepki.