Detale dedykowane

Nie ma rzeczy niemożliwych!

By rozpocząć produkcję potrzebnego detalu plastikowego, nie wymagamy pełnej dokumentacji wyrobu. W Interplastiku do podjęcia współpracy wystarczy prototyp, a nawet szkic czy jedynie pomysł, który wspólnie omówimy i pomożemy urzeczywistnić. Decydując się na naszą usługę, możesz być pewny, że otrzymasz rzetelną trójwymiarową dokumentację uwzględniającą specyfikację dotyczącą produkcji metodą wtrysku.

Możesz być spokojny o swój produkt! Zespół naszych fachowców i projektantów czuwa na każdym etapie jego tworzenia. Po zaakceptowaniu stworzonego modelu i naniesieniu ewentualnych poprawek można przejść do skonstruowania formy wtryskowej. Nasi specjaliści tworzą ją na bazie prefabrykowanych korpusów najwyższej jakości za pomocą nowoczesnych programów oraz specjalistycznych narzędzi.

Czas na rozpoczęcie produkcji. W Interplastiku szczycimy się niezwykle nowoczesnym i innowacyjnym parkiem maszynowym. Stosując metodę wtrysku, posługujemy się najlepszymi maszynami cenionych na całym świecie marek, takich jak Krauss Maffei. Optymalne parametry oraz nowoczesne funkcje naszych wtryskarek sprawiają, że wytworzone przez nie produkty niezmiennie cechuje najwyższa jakość. Dodatkowo proces przez cały czas jest nadzorowany, dzięki czemu gwarantujemy doskonały efekt.