O firmie

“JESTEŚMY DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ PRODUKUJĄCĄ OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH.”

Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych z wieloletnim stażem. Wysoka jakość naszych artykułów oraz świadczonych w ciągu ostatniego czasu usług pozwoliła nam zdobyć zaufanie licznych klientów nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie.. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nastawienie do klienta – każde zamówienie to dla nas nowe wyzwanie, do którego chcemy podchodzić z należytą uwagą. Przykładamy olbrzymią wagę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych zleceniodawców.

Klienci są dla nas najważniejsi

Jako producent tworzący opakowania plastikowe, służymy naszym klientom fachową radą odnośnie do dopasowania odpowiedniego opakowana do danego produktu. Wiemy, które rozwiązania sprawdzą się dobrze, a które będą chybione. Pomożemy Ci wybrać materiał opakowań, ich kształt oraz rozmiar. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór artykułów uniwersalnych, aczkolwiek możemy też od postaw stworzyć produkt całkowicie zgodny z Twoimi potrzebami. Formy dedykowane będą oryginalnym rozwiązaniem stworzonym wyłącznie dla Twojej firmy – w odpowiedzi na jej oczekiwania. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz technologiom, z których korzystamy, możemy zrealizować dosłownie każde zamówienie. Trzeba pamiętać, że opakowanie to pierwsze, na co zwraca uwagę klient – w związku z tym warto zwrócić poświęcić środki na to, by było ono estetyczne oraz wygodne w użyciu.

Nowoczesne rozwiązania

Jako fachowcy w swojej dziedzinie chcemy zaoferować Ci sprawdzone i zaawansowane technologicznie rozwiązania szeroko stosowane w Europie. Nieustannie rozszerzamy zakres swoich usług, dbamy o dobry stan techniczny naszych maszyn, a także owocną współpracę z ośrodkami naukowo-badawczymi, biznesowymi. Stawiamy na technologię, ale myślimy głównie o człowieku – o naszych wysoko wykwalifikowanych pracownikach i klientach, których wymagania nieustannie rosną. Chcemy im sprostać, dlatego zmieniamy się na lepsze każdego dnia. Jako producent opakowań z tworzyw sztucznych możemy zaproponować Ci między innymi:

  • szeroki wybór opakowań plastikowych spożywczych,
  • opakowania do żywności,
  • opakowania jednorazowe,
  • wiadra plastikowe,
  • oraz wiele innych artykułów.