Jakość

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie produktów i dbanie o ich najwyższą jakość. Tworzone przez nas opakowania są poręczne, praktyczne i estetyczne, a tworzywo, z którego są wykonane, ich kształt oraz dodatki są indywidualnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Oferowane przez Interplastik opakowania są wytrzymałe i mogą być sztaplowane jedno w drugie. Te istotne cechy potrafią znacznie zredukować koszty logistyczne i magazynowania. Dzięki ich dostosowaniu do przewożenia na europaletach zminimalizujesz częste podczas transportu uszkodzenia mechaniczne. Opakowaniom nie zaszkodzą także trudne warunki pogodowe, takie jak deszcz czy mróz.

Dzięki naszym pojemnikom wyróżnisz się i wzmocnisz rozpoznawalność marki – opakowania możemy wyprodukować w dowolnym kolorze i zadrukować projektem graficznym. Możesz także skorzystać z rozwiązań dedykowanych, a my zrealizujemy Twoje zamówienie od samego początku do fazy końcowej produkcji. Razem stworzymy unikalny pojemnik dla Twojego produktu!

To, za co cenią nas Klienci, to kompleksowość naszych usług – służymy radą i doświadczeniem od etapu pomysłu, przez projekt, laboratoryjne testy i produkcję metodą wtrysku, montaż, po pomoc w przygotowaniu działań marketingowych.

Z dumą informujemy także, że w trosce o najwyższy poziom świadczonych usług wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000: 2005 oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008. Nasze starania zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone.