Notice: Funkcja wpdb::prepare została wywołana nieprawidłowo. Zapytanie nie zawiera odpowiedniej liczby zaślepek (2) dla ilości przekazanych argumentów (3). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.8.3.) in /wp-includes/functions.php on line 4139
Misja | Interplastik
 

Misja

Naszą misją jest indywidualne podejście i kompleksowa obsługa Klienta. Nie ograniczamy się jedynie do produkcji opakowań, podpowiadamy i radzimy Klientowi już na etapie pomysłu, służymy pomocą również w fazie testów i podczas działań marketingowych.

Jesteśmy w stanie zrealizować nie tylko standardowe, ale także dedykowane projekty. Dobór kształtu czy projektu graficznego nie ogranicza naszych opakowań – jesteśmy otwarci na propozycje Klientów. Nasi specjaliści pomogą zrealizować pomysł, tak by był nie tylko praktyczny, ale też wyjątkowy i konkurencyjny.

Interplastik dba nie tylko o dobre relacje z Klientami, ale również relacje wewnątrz firmy. Nasi pracownicy mają możliwość regularnego podnoszenia kwalifikacji. Praca w naszej firmie to okazja do rozwoju oraz szansa wspinania się po kolejnych szczeblach kariery.

Nie bagatelizujemy także kwestii ochrony środowiska. W procesie produkcyjnym staramy się ograniczać zużycie energii oraz surowca, a efekt, czyli gotowe opakowania mogą zostać całościowo wykorzystane jako surowiec wtórny. W przypadku zastosowania dodatku d2w nasze produkty podlegają w 100% oxy-biodegradacji.